Hakkımda

Ana Sayfa Hakkımda
UZMAN DİYETİSYEN

Hacer Kaya Özkaya

Beslenme ve Diyet Uzmanı Hacer Kaya Özkaya 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden “Toplu Beslenme Sistemleri” konusunda üniversite bitirme tezi ile mezun oldu. Mezuniyet sonrası mesleki eğitiminde Diyabet diyetisyenliği ve Enteral-Parenteral beslenme sertifikalarını almaya hak kazandı.

1999- 2000 yılları arasında Medikal Park Fatih Hastanesinde, 2000-2007 yılları arasında Acıbadem Bakırköy Hastanesinde klinik diyetisyen olarak çalıştı. 2007 yılından itibaren Dr.Gürler Akınbingöl ile birlikte kurdukları ofiste Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Toplu beslenme sistemleri danışmanlığı, Kilo kontrolü , Diyabet ve Kronik Kalp hastalıkları gibi sistemik hastalıklarda tıbbı beslenme eğitimi vermektedir. Bunlara ek olarak ofislerinde Lazer Epilasyon, Bölgesel Zayıflama ve Selülit tedavisi, Bazal Metabolizma Tayini ile ilgili hizmet verilmektedir. Evlidir, Rüzgar ve Yağmur isminde 2 çoçuğu vardır.

Meslek hayatında obezite ile mücadelede beslenme biçiminin yaşam tarzı haline getirilmesi gerekliliğine , yeterli ve dengeli beslenme alışkanlıkları olan bireylerin daha sağlıklı ve daha kaliteli yaşam süreceklerine inanmaktadır.

Eposta: destek@hacerkaya.com

Telefon: +90 212 571 93 07

Sağlıklı Beslenmenize Destek

20 yıllık deneyimle zayıflama diyetleri, kilo koruma programları, gebelik ve emzirmede beslenme programlarının takibi ve düzenlenmesi konularında detaylı bilgi alabilirsiniz.